preload
Część 3


Włoski na Szóstkę
Część 3Dla średnio zaawansowanych - poziom wyższy

Autor: Anna Kowalik
Liczba lekcji: 15 (w tym 3 lekcje próbne)


Bezterminowy dostęp:
79 zł
  • 1
  • 2

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 10.09.2011
IP/Host: *.inet-siec.pl
Moim marzeniem jest pojechać i powłóczyć się po Toskanii! Dlatego zaczęłam uczyć się włoskiego. Kurs jest OK, dużo słówek, konstrukcji zdaniowych, zwrotów. Mam tylko jedną uwagę: uważam , że jest za mało ćwiczeń. Czy można kupić książkę z cwiczeniami i jaką?
Pozdrawiam ZESPÓŁ 6-TKI
KRYSTYNA

Krystyna
lat 57, Chorzów, leo-...@o2.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 15.06.2011
IP/Host: *.mikolow.multimetro.pl
Kurs jest świetny! Nie można się nim znudzić-gdy tylko odłożę notatki, zaraz do nich wracam, bo inaczej nie mogę myśleć o niczym innym. Jedynym problemem jest, jak już ktoś przede mną pisał, brak poprawnych odpowiedzi w ćwiczeniach powtórkowych w częściach lekcyjnych. Mam nadzieję, że zostanie to dopracowane. Mimo tego, kurs opracowany jest przejrzyście dla każdego. Polecam wszystkim znajomym, którzy chcą się uczyć nowych języków!

Anna
lat 19, Mikołów, anulek.kic...@buziaczek.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 23.05.2011
IP/Host: *.adsl.inetia.pl
Rewelacja! Świetny sposób na naukę języków obcych, który nie tylko jest przyjemny co sprawia, że chętnie sam się uczysz - lekcje możesz do woli powtarzać i masz tyle czasu ile chcesz. Miałam obawy co do gramatyki ze sobie nie poradzę - ale lekcje są bardzo szczegółowo wyjaśnione na przykładach i starannie przygotowane, że z łatwością każdy może je sobie przyswoić. Po za tym z lekcjami audio nauka włoskiego idzie jeszcze szybciej. Pełen profesjonalizm - Gorąco polecam! I dziękuję - z przyjemnością polecę moim znajomym tę stronę.

Agnieszka
lat 29, Kraków, bbus...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 11.05.2011
IP/Host: *.ssp.dialog.net.pl
Wielokrotnie siadałem do nauki języka włoskiego. To jest pierwszy z kursów, który mnie naprawdę wciągnął i którego układ bardzo mi odpowiada i do któego zaglądam co dziennie. Jest to naprawdę kurs na 6-kę. Mam nadzieje, że będzie jeszcze bardziej rozwijany i będą przybywały nowe lekcje.

Marcin
lat 33, Żagań, m.dabrows...@post.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 10.05.2011
IP/Host: *.24-79-r.retail.telecomitalia.it
Właśnie przyjechałam do Italii. Cieszę się, że trafiłam na Wasz kurs, gdyż po każdej lekcji mam możliwość pójść wśród ludzi i zrewidować swoją wiedzę. Molte grazie!

Kanarek
lat 35, Turek, ...

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 02.05.2011
IP/Host: *.75.210.87
Przebywam kilka lat we Włoszech.Moja żona i dzieci radzą sobie z językiem doskonale, ale moja znajomość języka ograniczała się tyko do niezbędnego słownictwa w komunikacji z włochami. Teraz, przerabiając kolejne lekcje widzę, jakie posiadam gramatyczne braki. Dotychczasowe podręczniki z których korzystałem były po prostu nudne! 6ka jest na 6-tkę. Dobra robota. Marek.

Marek
lat 60, Castiglione M.R., mareka...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 14.04.2011
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przez przypadek trafiłam na Waszą stronę i od razu mnie zafascynowała. Wybrałam 3 kursy i z każdego jestem ogromnie zadowolona. Nigdzie nie spotkałam się z takim sposobem nauki. Jest rewelacyjny. Brakuje mi jedynie przy włoskim i niemieckim podczas powtórki na początku każdej lekcji ukrytych podpowiedzi jak to ma miejsce w języku angielskim. Łatwo się wtedy przekonać czy nie popełniło się żadnego błędu podczas powtórki. Poleciłam tę stronę moim znajomym i przyjaciołom z dobrym skutkiem. Cena też jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę inne kursy. Podoba mi się również praktycznie nieograniczony limit czasowy korzystania z danego kursu. Trudno jest czasem zachować samodyscyplinę i systematyczność, dlatego cenię sobie powroty w każdym dowolnym momencie. Z językiem włoskim i niemieckim miałam już wcześniej kontakt ale tu mogłam poznać niuanse gramatyczne w jasny i przystępny sposób wytłumaczone. Wszystkim paniom prowadzącym dziękuję a zespołowi 6-ki gratuluję pomysłu.

Maria
lat 58, Rzepin, mariajolant...@gazeta.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 01.03.2011
IP/Host: *.80.35.67
Witam !
Jak wiecie mam 59 lat i nauka nie przychodzi mi tak łatwo. Język włoski jest mi bardzo potrzebny w pracy .Na początku szukałam różnych stron internetowych ,które pomogłyby mi w nauce , aż trafiłam na Waszą stronę z lekcjami włoskiego. po zapoznaniu się z lekcjami próbnymi zdecydowałam się na kupno od razu trzech części tego kursu .I tak rozpoczęłam naukę przy Waszej pomocy .Kurs jest świetny .Dla mnie przydałyby się jeszcze dodatkowe ćwiczenia .
Pozdrawiam Janina.
Czekam z niecierpliwością na naukę słówek ,bo z tym mam też problemy.

Janina
lat 59, Bielsko Biała, nadinka...@interia.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 11.02.2011
IP/Host: *.111.166.134
Musze powiedzieć, że jak na razie - jestem mile zaskoczony, gdyż w ciągu niespełna 10 dni od chwili gdy zarejestrowałem się w systemie, przyswoiłem sobie naprawdę sporo materiału, zasiadając do systemu jedynie w wolnych chwilach. Przystępujac do kursu nie liczyłem praktycznie na nic. Wspaniałą sprawą moim zdaniem jest mozliwość pobrania w formie mp3 słowek i zwrotów w języku włoskim, co sprawia, że można przesłuchiwać ten materiał w trakcie np. przejazdu do pracy.
Na razie jestem mile zaskoczony.

Piotr
lat 45, Warszawa, piotrucha19...@vivapolska.tv

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 17.01.2011
IP/Host: *.dynamic.gprs.plus.pl
Według mnie jest to najlepszy kurs języka włoskiego dla osób początkujących z jakim miałam kontakt. Tekst po włosku mówiony wyraźnie i w odpowiednim tempie. Wreszcie dla mnie skończył się problem "karabinu maszynowego", tzn. szybkość wypowiadanych po włosku słów. Dla osób osłuchanych i znających w jakimś stopniu ten język może to nie być problemem, ale dla początkującego tak. Teoria i ćwiczenia również są podane w ciekawy i zachęcający sposób.

Eugenia
Katowice, egen_psgra...@o2.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 14.12.2010
IP/Host: *.adsl.inetia.pl
Witam!
Pomysł z blogiem? Strzał w 10tkę! :-)
Wogóle uważam, że Wasze kursy są rewelacyjne. Wykupiłam dostęp do
pierwszej części kursu języka włoskiego. Od zawsze mi się ten język
podobał. W tym roku postanowiłam się zacząć go uczyć. Mąż stwierdził, że
nie ma szans żebym poszła do szkoły językowej. Zaczęłam szperać w
internecie i trafiłam na Was. Bingo! Miałam trochę obaw, czy w moim
wieku jeszcze będzie mi coś wchodziło do głowy,a tu proszę
niespodzianka, język sam się uczy ;-) Czasem tylko wyłapuję drobne
literówki i mam wątpliwości jak faktycznie pisze się dane słówko, ale od
czego są słowniki? to raz, a dwa zazwyczaj w innym miejscu znajduję to
słówko i porównuję jak ma być faktycznie napisane.
Jak na razie to mam bardzo dobre zdanie na temat serwisu i polecam go
znajomym by też skorzystali.
Dziękuję i pozdrawiam cieplutko! :-)))
Jola

Jola
jola.b...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 12.12.2010
IP/Host: *.dynamic.gprs.plus.pl
Zdecydowanie jestem na TAK. I to bez żadnego ale... Świetny kurs. Włoski kocham od dawna. Jakieś tam podstawy tego ślicznego języka już miałam, gdyż uczyłam się go kiedyś i często do niego wracam. Dźwięczność i melodyjność tego języka sprawia, ze aż chce sie go uczyć i pogłębiać nadal. Ponieważ uczyłam sie go sama, często sobie folgowałam, nie była to nauka systematyczna, brakowało mi motywacji oraz nie miałam z kim porozmawiać w tym jakze pięknym jezyku... Ten ostatni argument był moją zmorą i szybko mój zapał znikał. Było tak do momentu, w którym przypadkowo odkryłam tę stronę z kursem umożliwiającym nam naukę przez internet. Materiał wyłożony fachowo ale w sposób przyjazny i prosty początkującym osobom, oraz dla tych, którzy chcą odświeżyć sobie jego znajomość lub uzupełnić braki... Zaczęłam od początku czyli od części 1 ale zamierzam zamówić wszystkie lekcje z tych trzech części... Jeśli można by było prosić o przedstawianie więcej diałogów i przykładów z wykorzystywanymi w lekcjach słówkami byłoby jeszcze fajniej.... Polecam wszystkim a Prowadzącej kurs Pani Ani gorąco dziękuję i Gratuluję.

Małgorzata
lat 43, Chęciny, margherit...@simplusnet.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 04.11.2010
IP/Host:
W dzień swoich imienin sprawiłem sobie najwspanialszy prezent - kurs języka włoskiego. Jestem nim zachwycony, a trzeba powiedzieć, że poznałem wiele kursów w różnych formach, ale żaden z nich nie umywa się do kursu Pani Anny. Jakie są jego najważniejsze cechy? Otóż po pierwsze inny jest jego system, gdy wszystkie inne bazują na tekstach i od nich lekcje się zaczynają, ten jest prowadzony przez wykład gramatyki i sprytnie wprowadzane są nowe słówka i modele wypowiedzi. A ten wykład gramatyki! Jest genialny, tego co wykłada Pani Anna nie znajdziemy w innych kursach! Jej wykład otworzył mi oczy na niektóre ważne niuanse języka, których wcześniej nie mogłem zrozumieć i których nie tłumaczą nawet wielkie gramatyki, np. Widłaka! Ostrzę sobie zęby na wyjaśnienie np. ne i ci, które to zagadnienia inne kursy traktują byle jak albo pomijają i wtedy trzeba tylko przyjmować na wiarę.

Przeglądałem też lekcje próbne innych kursów Państwa, są one oparte na podobnym modelu i są równie znakomite. Z charakterystyki Autorek wynika, że są to osoby młode, bez złych nawyków tradycyjnego nauczania, a ich wiedza jest duża jak i praktyka w nauczaniu. Gratuluję więc Firmie wyboru tak wspaniałych Nauczycielek!

I jeszcze jedno. W kursie najtrudniejszego fonetycznie języka - angielskiego, gratuluję pomysłu podawania autentycznych fragmentów wypowiedzi Anglosasów, np. Prezydenta Obamy. To coś wspaniałego, po prostu brak mi przymiotników na określenie tego pomysłu! Jeśli uczyłbym się kiedyś angielskiego to tylko z kursu Państwa!

Pozwalam sobie załączyć różę dla Pani Anny, proszę o jej przekazanie.
Narcyz Szymański


Narcyz
lat 63, Warszawa, narcyzst...@gmail.com

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 04.10.2010
IP/Host: *.alfaks.com
W następnym roku zdaję maturę z włoskiego i ten kurs dużo mi pomógł
mam mało czasu na przygotowanie się ale powinnam zdać :P
Ten kurs mi ułatwia naukę :)

Patrycja
lat 20, Rzeszów, extrem1...@interia.eu

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 05.04.2010
IP/Host: *.internetdsl.tpnet.pl
Polecam wszystkim ten kurs ;)
Tutaj naprawdę mozna nauczyc się języka szybko i rzetelnie,lepiej niz na prywatnych lekcjach, bez wychodzenia z domu ;P
Od niedawna uczę się włoskiego sama,po prostu dlatego,że mi się bardzo podoba ;)Nauka języków obcych idzie mi łatwo,nie mam z nimi problemów xD Zachęcam wszystkich aby poszli w moje ślady,bo naprawdę warto ;)
Pozdrawiam wszystkich ;)
<33

Kamila
lat 15, kamilka15...@op.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 14.03.2010
IP/Host: *.internetdsl.tpnet.pl
Ten kurs bardzo, a jak bardzo mi się podoba ponieważ gdybym zapisała się na korki, na pewno 37zł. braliby za dwie lekcje, a tu za 15, pytań nie muszę mieć żadnych, bo jak coś jest w lekcji to jest i nie zawracać sobie głowy tym pytaniem, nie trzeba się o to troszczyć, od tego są ci co to opracowali. Obecnie jestem w lekcji 4 i z wielką chęcią siadam przed komp by się uczyć.
Po za tym wszystko jest podzielone na takie części że idealnie jest się tu w to pogłębiać. Nie mogę się doczekać jak będę "parlować" .

Agata
lat 12, Prabuty, wiewiora...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 14.03.2010
IP/Host: *.dynamic.gprs.plus.pl
Kapitalny kurs! bardzo dziękuję tym wszystkim którzy utworzyli taką stronę.Przystępnie wytłumaczone lekcje, gramatyka. Co trzeba- pozaznaczane na kolorowo, możliwość słuchania i ćwiczenia wymowy tyle razy ile potrzeba, bez konieczności wstydzenia się gdy coś nie wyjdzie (bo jest się samemu). Komfort dla ludzi wiecznie zajętych, bo nie trzeba wychodzić z domu i lekcje można mieć nawet późno wieczorem lub o świcie.Jestem BARDZO ZADOWOLONA, robię szybkie postępy, wszystko wygodnie, bezstresowo. Polecam każdemu!!!

Regina
lat 30, Olsztyn, wiaterek9...@poczta.fm

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 17.01.2010
IP/Host: *.hotelorient.com.pl
zdecydowanie jestem na taaaakkk!!!! mam narzeoczonego we włoszech i przed wizyta u tesciow musialam troche podszkolic sie jezyka wloskiego..(Marco zna cale szczescie polski)Dzieki Pani kursowi naprawde w przyjemny sposob przyswoilam sobie jezyk!! dziekuje i prosze trzymac kciuki!! rewelacja!!

Agata
lat 23, Kraków, oku...@vp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 08.01.2010
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak dla mnie boska strona ! Tak łatwo uczy się na niej języka włoskiego. Nie przypuszczałam, że nauka języka sprawi mi tyle przyjemności :) dzięki tej stronie mogę spełniać swoje marzenia bo zawsze chciałam się nauczyć włoskiego i teraz właśnie mam okazję. A dzięki dużemu rabatowi zaoszczędziłam dużo pieniędzy! Oby tak dalej !! :))

Paulina
lat 17, Tłuszcz, paulina13...@buziaczek.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 10.11.2009
IP/Host: *.internetdsl.tpnet.pl
W przyszłym roku wybieram się do Włoch i szukałem w sieci strony pozwalającej na opanowanie podstawowego słownictwa, by mieć satysfakcję i przy okazji zaimponować żonie oraz znajomym, z którymi się tam wybieramy. Na stronę 6ka.pl trafiłem przez przypadek i widzę, że to był strzał w dziesiątkę. Najbardziej cieszy mnie możliwość osłuchania się ze słownictwem oraz nauczenia prawidłowej wymowy i akcentu. Na razie wykupiłem pierwszą część kursu j. włoskiego, ale po opanowaniu materiału na pewno zdecyduję się na dalszą część. Cóż za wygoda: nigdzie nie muszę jeździć, sam wyznaczam sobie tempo nauki, nawet w pracy w wolnej chwili mogę rzucić okiem na stronkę ;-) Jestem na TAK!

Grzegorz
lat 38, Kędzierzyn-Koźle, tygrys_ho...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 08.11.2009
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo się ciesze, że w końcu udostępnili tą stronę.... Na razie jestem na lekcji 3 ale jak tak dalej pójdzie to w krótce będę uczyła mojego kuzyna :-)

Marysia
lat 13, Gryfice, marysiapar...@gmail.com

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 30.10.2009
IP/Host: *.74.146.153
Jestem bardzo zadowolona z kursu.Jest on bardzo przystepnie napisany.
Gramatyka,ktora sprawia zawsze w jezyku obcym najwiecej problemow,jest tutaj wyjasniona w sposob bardzo prosty i zrozumialy.Wazne jest tez,ze sa cwiczenia utrwalajace i wymowa fonetyczna.Lekcje sa przygotowane na 6-ke! Dziekuje i gratuluje!
Pozdrawiam Pania Niedzielko i caly zespol 6ki,pl.

Dorota
lat 45, Agira, dorka1...@interia.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 29.10.2009
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo się cieszę, że nareszcie został uruchomiony kurs języka włoskiego. Długo na niego czekałam. Korzystam też z kursu języka angielskiego. Uważam, że ta forma nauki jest doskonała. Uczę się kiedy mam czas, nie czuję żadnej presji, dlatego robię to z wielką przyjemnoscią, wręcz dla rozrywki. Lekcje ułożone są jasno i przejrzyście i dzieki temu nie nurzą, a co wiecej nie przytłaczają iloscią materiału do opanowania. Może dzięki 6-tce nareszcie uda mi się opanować te języki w stopniu mnie zadowalającym.

Jola
lat 48, Reda, jsmielows...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 29.10.2009
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo się cieszę ,że zapisałam się na kurs "Włoski na szóstkę"jest bardzo ciekawie opracowany ,duży plus za to że wszystko jest w jednym miejscu ,opracowania ,nagrania z wymową ,ćwiczenia nie trzeba tak jak z książkami ,kasetami marnować czasu na szukanie potrzebnych rzeczy:). Materiał jest czytelnie i łatwo opracowany,można się szybko ,dużo nauczyć i to takich zwrotów które się od razu przydają w rozmowie . Jestem bardzo zadowolona i z niecierpliwością czekam na jego drugą ,a nawet trzecią część:))!

sylwia
lat 34, bielsko-biała, sylwia.op...@gmail.com

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.54.93.2.r-ce.pl
Bardzo się cieszę ,że mogłam skorzystać z takiej formy nauki języka włoskiego. Jestem osobą dość zapracowaną, mam raczej mało czasu na dodatkowe zajęcia, a w ten sposób mogę uczyć się kiedy chcę i jak długo chcę. Co prawda miałam już wcześniej do czynienia z tym językiem , ale teraz uczę się poprawności gramatycznej. Pozdrawiam serdecznie moją nauczycielkę i cały zespół. Gratuluję pomysłu!

Dorota
lat 40, Ropczyce, dorsm...@op.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem na TAK.Mogę uczyć się j.włoskiego bez uczęszczania na zajęcia.Cena jest przystępna.Nie mam na razie uwag bo to pierwsze lekcje dla początkujących.Powtarzam sobie codziennie.Można słuchać wymowy,ponadto odpowiadają mi ćwiczenia i ściąga.Liczę,że niedługo będzie kurs dla zaawansowanych. Poleciłam kurs mojej znajomej.

Maria
lat 47, Bydgoszcz, mariakasprza...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.centertel.pl
Witam serdecznie

kurs bardzo mi sie podoba i na to co tu jest nie jest drogi, a naprawde skuteczny.Jest naprawde fajnie przemyslane mozna sluchac i sobie poprawnie wymawiac,pozdrawiam

Ewa

ewa
lat 35, katowice, ewa77...@poczta.onet.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.mip.pl
kurs bardzo mi pasuje bo jest dostosowany do moich wymagań
powoli a do celu
pozdrawiam
jan lesiczka

jan
lat 54, Ostrów Wielkopolski, janlesicz...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.access.telenet.be
Witam serdeczne!

Od kilku dni uczę się języka włoskiego z "Szóstką". Jestem zachwycona swoimi postępami w nauce. Przejrzyste komentarze wprowadzające stopniowo wiadomości i możliwość słuchania wymowy ogromnie pomagają w przyswojeniu materiału.
Polecam wszystkim!!! To naprawdę świetny kurs!!!

Anna
lat 25, Gdańsk, kozd...@gmail.com

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.internetdsl.tpnet.pl
bardzo podoba mi się forma kursu z innych języków. Nakważniejsze do możliwość dostępu niezależnie czy zrobiło się dłuższą przerwę czy nie. Możliwość korygowania własnej wymowy jest super. Od dwóch lat uczę się włoskiego i tego mi w 6 tce brakowało

Andrzej
lat 34, Jaktorów, arutkowsk...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.chello.pl
Od tygodnia uczę się włoskiego z tym kursem i na razie przerobiłam trzy lekcje. Kurs bardzo mi się podoba! :)
Ze względu na brak pieniędzy nie mogłam się zapisać na standardowy kurs i teraz jestem bardzo zadowolona :) Wiedza jest przekazana w bardzo przystępny sposób, nawet dla osób które nigdy nie miały do czynienia z tym językiem. Próbowałam tez innych kursów on-line, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Od dziś mam dostęp całego kursu, więc zaraz zabieram się do nauki.
Pozdrawiam :)

Marta
lat 20, Otwock, lipka-...@tlen.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.zeblach.com.pl
Witam wszystkich!
Ja jestem zachwycona, kiedyś uczyłam się kilka miesięcy normalnie na zajęciach.
Pierwsze części były dla mnie idealną powtórką i dopiero teraz tak naprawdę zrozumiałam kilka rzeczy, okazały się takie łatwe :)
W spaniałe jest to, że mogę sobie podróżować między lekcjami, wracać do rzeczy które gdzieś mi uleciały.
Fajnym pomysłem są też ciwiczenia, które zmuszają mnie do pomyślenia.
Ogólnie jestem na duże TAK

Joanna
lat 29, Wrocław, kraska-joan...@wp.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 28.10.2009
IP/Host: *.radiojasnagora.pl
Witam!
Jak tylko otrzymałam wiadomość, że jest j. włoski to zaraz go wykupiłam, ponieważ długo na niego czekałam. Uważam , że jest świetnie zrobiony, zresztą jak wszystkie języki na tej stronie. Gratuluję tym osobą, które się przy tym trudzili , bo naprawdę jest to warte polecenia.
Zofia

Zofia
lat 47, Częstochowa, basiawarm...@o2.pl

Język: Włoski
Rodzaj opinii: Jestem na TAK
Data dodania: 29.04.2008
IP/Host: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie kiedy będzie Włoski
nawet mam paru znajomych co czekają na to z pół roku
Na pewno będzie równie rewelacyjny jak inne kursy :D

Veronique
lat 18, Ahe, min...@vp.pl
Bardzo dziękujemy za wszystkie opinie - zarówno pozytywne, jak i te z konstruktywną krytyką. Te pierwsze dają nam ciągłą motywację do dalszej pracy, a te drugie podpowiadają, jak możemy ulepszać naszą stronę i oferowane w niej kursy, aby jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania.
Dziękujemy i pozdrawiamy!

Zespół 6ka.pl
Dodaj opinię